darba terapija

Mūsu darbīgā ikdiena//

Mēs esam maza, sociālterapeitiska kopiena Latvijā, kas veidota cilvēkiem ar garīgās attīstības traucējumiem.  Šeit jūs satiksiet cieminiekus, kuri dzīvo un strādā kopā, apstrādājot 30 hektārus auglīgas zemes, ražo veselīgu pārtiku un veido rokdarbus no dabas materiāliem. Palīdzot viens otram, mēs radām iespēju katram izpausties, liekot lietā savas prasmes un spējas, kā arī atklāt vēl nezināmo un apslēpto.

 

adrese

“Rožkalni”, Rencēnu pagasts, Valmieras novads LV-4232

kontakti

camphillrozkalni@gmail.com
+371 29108235

meklē mūs arī

Facebook
Instagram

 

Kūts

Katru dienu mēs slaucam govis, barojam vistas, zosis un rūpējamies arī par ēzeli Hugo. 

 

Piena darbnīca

Šeit mūsu gotiņu piens pārtop dažādos piena produktos, ko, galvenokārt, patērējam mēs paši, bet šo to arī pārdodam tirdziņos.

 

Rokdarbu darbnīca

Pašu un arī citu priekam mēs gatavojam dažādus filca vai adītus rokdarbus.

Papīrdarbnīca

Mēs gatavojam dažāda izmēra burtnīcas Valdorfskolām, blociņus, dažādas papīra dāvaniņas un izšūtas apsveikumu kartiņas.

Aicinām iegādāties mūsu burtnīcas

Šeit jūs varat atrast mūsu gatavoto burtnīcu piedāvājumu un izmaksas:

Dārzs

Dārzs mūsu ciematu apgādā ar dārzeņiem un augļiem, kuri audzēti pēc biodinamiskās lauksaimniecības principiem, ņemot vērā Marijas Tūnas lauksaimniecības kalendāru.

 

Virtuve

Šeit mēs pagatavojam maltītes visam ciematam. Kā galvenos produktus ēdiena gatavošanas procesā izmantojam pašu audzēto un saražoto. 

Tējas un garšaugu darbnīca

Garšaugu dārzam ir nozīmīga lomu Rožkalnos. Šeit mēs audzējam, žāvējam, sasmalcinām, un iepakojam  tējas un garšaugus. Tāpat, izgatavojam vienkāršus medicīniskus uzlējumus un kosmētikas produktus pašu lietošanai, dāvanām un pārdošanai.