darba terapija

Mūsu darbīgā ikdiena//

Mēs esam maza, sociālterapeitiska kopiena Latvijā, kas veidota cilvēkiem ar garīgās attīstības traucējumiem.  Šeit jūs satiksiet cieminiekus, kuri dzīvo un strādā kopā, apstrādājot 30 hektārus auglīgas zemes, ražo veselīgu pārtiku un veido rokdarbus no dabas materiāliem. Palīdzot viens otram, mēs radām iespēju katram izpausties, liekot lietā savas prasmes un spējas, kā arī atklāt vēl nezināmo un apslēpto.

 

adrese

“Rožkalni”, Rencēnu pagasts, Valmieras novads LV-4232

kontakti

camphillrozkalni@gmail.com
+371 29108235

meklē mūs arī

Facebook
Instagram

 specializētās darbnīcas

Lopkopības darbnīca

Katru dienu mēs slaucam govis, barojam vistas un zosis, kā arī rūpējamies par ēzeli Hugo, ievērojot bioloģiskās un biodinamiskās saimniekošanas principus.

Piena pārstrādes darbnīca

Šeit mūsu gotiņu piens pārtop dažādos piena produktos, ko, galvenokārt, patērējam mēs paši, bet šo to arī pārdodam tirdziņos.

Papīrdarbnīca

Mēs gatavojam dažāda izmēra burtnīcas Valdorfskolām, blociņus, dažādas papīra dāvaniņas un izšūtas apsveikumu kartiņas.

Aicinām iegādāties mūsu burtnīcas

Šeit jūs varat atrast mūsu gatavoto burtnīcu piedāvājumu un izmaksas:

Tējas un garšaugu darbnīca

Garšaugu dārzam ir nozīmīga lomu Rožkalnos. Šeit mēs audzējam, žāvējam, sasmalcinām un iepakojam tējas un garšaugus. Tējas un garšvielas, galvenokārt, tiek patērētas savām vajadzībām, kā arī dāvaniņām.

Lauksaimniecības darbnīca

Aktīvi rosāmies dažādos dārza darbos –  siltumnīcās, augļu koku dārzā un sakņu tīrumā, ievērojot bioloģiskās un biodinamiskās saimniekošanas principus.
Ievākto ražu (ogas, augļus, dārzeņus) pārstrādājam uzglabāšanai pagrabā vai saldētavā un izmantojam pašu lietošanai uzturā.